Мадона ја продава вилата во Беверли Хилс за 28 милиони долари

31 март, 20120
gbyu

Мадона сака да го заборави Лос Анџелес, па затоа решила да ја продаде вилата од 600 метри квадратни во Беверли Хилс. Таа ја купи вилата во 2003 година кога беше во брак со Гај Ричи, за 12 милиони долари, а сега ја продава за 28 милиони долари.

Вилата има три спални соби, пет бањи, базен, тениски терен , луксузен ентериер и прекрасен голем двор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris