Луда мајка: Го однела тригодишниот син на тетовирање

28 јануари, 20130

На YouTube се појави снимка во која мајка го држи тригодишното дете додека го тетовираат.

На едноминутна снимка која се појави на интернет, се гледа млада жена која држи дете додека човекот со машинка ја тетовира раката на детето. Со хистеричен детски плач во текот на снимката се меша микс на електронска музика.

Се вели дека ова се случило во Хавана, Куба, а тамошните власти се обидуваат да го откријат нејзиното име за да може да се поднесе кривична пријава.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nw2AsDopW34

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber