СЕ ШОКИРАЛА КОГА ЈА ВИДЕЛА – Мачка се вратила дома по…

27 февруари, 20170
3

Хелен Волс пред 18 години купила две мачки за нејзината ќерка Емили. Но, пред 15 години едната од нив, со име Јода мистериозно исчезнала.

Хелен била шокирана кога добила повик од ветеринарот, соопштувајќи и дека Јода се вратила назад.

– Кога видов дека ослабнала и изгледаше уморно, заплакав. Ветеринарот ми објасни дека остарела и загубила на тежина, но се врати дома и пресреќна сум!, изјави Хелен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris