Додека доставуваше пратка, нешто му скокна на грбот! Кога виде за што станува збор пријатно се изненади!

11 декември, 20180
пратка

Оваа достава нема никогаш да ја заборави…

Доставувачот на UPS не можеше ниту да замисли што ќе се случи додека доставуваше пратка во Чикаго. Човекот се приближи до вратата, заѕвони, и додека чекаше да се отвори вратата, верверица скокна на неговиот грб.

Видеото е од минатата среда, а погледнете ја неговата реакција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber