Видов дека ме препозна! Го запозна таткото на нејзиниот вереник, па доживеа непријатно изненадување

28 ноември, 20180
Capture

Неколку недели пред свадбата, идната невеста доживеа шок кога го запозна таткото на нејзиниот вереник.

Таа сфати дека веќе го познава и дека во една пригода, пред да го запознае нејзиниот вереник Тони, со неговиот татко Мартин имала „пијан“ секс за една ноќ, пишува “Дејли мејл”.

– Тоа се случи пред неколку години, пред да го запознаам мојот свршеник. Во тој период претпочитав постари мажи – раскажа таа. За време на средбата и официјалното запознавање таа забележа дека идниот свекор, кој по разводот со мајката на Тони поголемиот дел од своето време го поминувал пловејќи со својата јахта, ја препозна.

– По неговото лице забележав дека ме препозна. Брзо се насмевнав, му дадов рака и реков дека ми е драго што конечно го запознавам, бидејќи Тони ми раскажа многу за него “, открива таа.

За среќа, Мартин и неговата многу помлада партнерка Марни многу брзо го продолжија нивното патување.Тони и неговата сопруга во моментов се четири години во брак, и ниту таа, ниту нејзиниот свекор никогаш на никој не кажаа за ноќта што ја поминале заедно.

– Тој ни доаѓа еднаш годишно на посета. Пристојно се насмевнувам во негово присуство, но тоа е мала цена за криење на ваква тајна – заклучи таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber