Вистински среќници: Во овој знак се родени најмногу милијардери! Дали сте меѓу нив?

8 ноември, 20180
Capture

Анализата е потврдена според најновата листа на Форбс со 400 најбогати американци.

Маркетинг фирмата AdView неодамна спроведе истражување кое потврди дека најголем број милијардери се родени во овој хороскопски знак.

Станува збор за лавовите.

На второ место се луѓето родени во знакот на Бик, додека третото место им припадна на Вагите.

Анализата е спроведена според најновата листа на Форбс со 400 најбогати Американци, а подолу ќе погледнете на кое местото е вашиот знак.

 1. Лав
 2. Бик
 3. Вага
 4. Водолија
 5. Близаци
 6. Девица
 7. Јарец
 8. Риби
 9. Рак
 10. Стрелец
 11. Скорпија
 12. Овен

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber