Бесен бик нападна девојче во инвалидска количка: Набрзо се случи невидено чудо!

25 јануари, 20190
bik

Во тој момент, бикот нападнал многу луѓе, а видеото што кружи на интернет се најде на целта на многу критики.

Видеото кое е снимено во Шпанија, прикажува бесен бик кој трча кон девојката во инвалидска количка. Сепак, никој не очекуваше ваков развој на ситуацијата. Во тој момент, бикот нападнал многу луѓе, а видеото што кружи на интернет се најде на целта на многу критики.

Имено, откако бикот ја удри девојката во инвалидската количка, таа стана и почна да трча без никаков проблем. Многумина заклучија дека била во инвалидски количка за да проси, додека други се убедени дека тоа е еден вид на чудо.

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber