Богат лудак го извади роденото дете преку прозорот од колата: Ова не е прв пат да го злоставува!

28 март, 20190
bebe

Роман Р. од сибирскиот град Зеленогора го доведе своето шестмесечно дете во голема опасност, па дури и го сними и го објави на YouTube.

Додека го возеше BMW-то, тој отвори прозорец низ кој го извади детето и го држеше со една рака надвор од автомобилот, додека со другата рака го држеше воланот. Во исто време, тој ја нагази педалата за гас и постојано го забрзуваше својот автомобил.

https://www.youtube.com/watch?v=6BU4z8q-0SQ

Не е првпат Роман да го малтретира детето затоа што пред минатата зима, позираше на покрив од зграда, држејќи го детето наопаку во воздух само за една нога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber