Пливаа во својот базен, а потоа следеше вистински кошмар! Погледнете што сними безбедносната камера!

28 март, 20190
pool

Ова е страшно!

Она што го сними безбедносна камера на приватниот имот на овој пар од Зимбабве е едноставно неверојатно. Тие пливаа во нивниот базен во дворот, а потоа следеше вистински кошмар.

Крокодил некако го пронајде својот пат во нивниот двор и заврши во нивниот базен. Тој ја нападнал двојката, но за среќа тие успеаја да се спасат на време …

Погледнете го видеото:

https://www.youtube.com/watch?v=uGnGUIGlju0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber