Ја удираше и влечеше жената на сред улица: Потоа се случи нешто што ја враќа вербата во луѓето!

28 март, 20190
cs

Тимот кој стои зад YouTube каналот „OckTV“ спроведе социјален експеримент во јавноста, а она што е снимено од нивните камери е апсолутно шокантно …Двајца членови на колективот „OckTV“ за потребите на овој експеримент глумеа дека се љубовен пар. Во неколку наврати дечкото ја нападна девојката, обвинувајќи ја за неверство. Во секој таков случај, минувачите реагираа многу бурно, па дечкото заработи неколку удари.

Меѓутоа, во спротивен случај, кога девојката го нападнала дечкото, околината или не реагирала или дури и помогнале на девојката.

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber