Брачен пар посвои бебе со Даунов синдром: Реакцијата на детето кон својата нова мајка ќе ве доведе до солзи

30 октомври, 20190
bebce

Еден од најголемите стравови на идните родители е нивното дете  да не дојде на свет со некаков проблем. Понекогаш се случува, но сепак родителската љубов е многу поголема од проблемот, и дека со жртвување, тие се надминува.

Сепак, има уште посјајни примери. Едно семејство посвои бебе со Даунов синдром, а реакцијата на бебето кон неговата нова мајка е неверојатна. Многумина велат дека во животот не виделе ништо поубаво и слатко.

Погледнете и самите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris