Чоколадна маска: Ова би било шок за секој татко

15 април, 20190
dete

Татко и ќерка од Висконсин возеа низ нивниот роден град за да пронајдат изгубеното куче. Сепак, избеганото куче не беше единствениот проблем, бидејќи кога застанаа, таткото и го подаде на ќерката нејзиното омилено чоколадо, а потоа започна забавата. Што сакаат повеќето деца да прават кога им е здодевно? Па, нешто што може да ги вознемири родителите. Во овој случај, на девојчето му беше многу здодевно за време на возењето и со оглед на тоа дека е зад грбот на таткото можеше да направи што сака. Наместо да го изеде, одлучи да биде креативна и да направи маска за лице од чоколадо. Таткото забележал дека неговата ќерка била невообичаено тивка, па за секој случај ја проверил што прави и имал што да види.

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber