Жена гризнала полицаец додека ја апсел: Анализата од нејзината плунка открива сташна вистина!

15 април, 20190
griz

Страшна вистина!!

Во градот Мемфис, во американската држава Тенеси, локалните власти се запознаени со еден бизарен случај во кој на еден полицаец му е пренесен ХИВ вирусот, откако го гризнала осомничената жена, пробувајќи да ја уапси додека бил на должност.

Инцидентот се случи во 2007. година кога полициските службеници го сопреле автомобилот на Дејтон Смит, чија возачка дозвола била неважечка, а немала ниту валидни документи.

Откако почнале да го пребаруваат нејзиниот автомобил, пронашле големи количества марихуана, крек и кокаин. Во обид да избега, таа излажала дека треба да оди во тоалет, но тие веднаш ја спречиле соборувајќи ја на подот. Дејтон тогаш еден полицаец го гризнала за рака. Кратко потоа, докторите во затворот соопштиле дека боледува од СИДА.

Нејзината вкупна казна изнесувала 50.000 долари во која се вклучени: несоработка за време на апсењето, пренесување на ХИВ и други криминални активности со кои се соочила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber