Девојка за мажење веднаш зад аголот

31 јануари, 20190
30m

Фотографија која насмеа многумина.

Сите осамени припадници на посилниот пол можат да ја запознаат својата сродна душа, ако свртат по само 30 метри. Всушност, интересна фотографија се шири на социјалните мрежи, а на неа пишува: „Девојка за мажење – 30м“.

Оваа порака која беше закачена на сообраќајниот знак насмеа многумина, а колкумина ја следеа стрелката до „девојката за мажење“ не е познато.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber