Досега не сте виделе ваква кавга на соседи! Соседот го удри со летва, а кога другиот му возврати настана пекол!

28 јануари, 20190
летва

Добро е познато дека многу луѓе не се во добри односи со своите соседи, па затоа во нашето подрачје е позната изреката: „ да му умре кравата на соседот“.

Сепак, ова не е само феномен само во нашата земја, туку и во целиот свет, луѓето влегуваат во конфликти со оние околу кои живеат. Ова видео од Твитер многумина ги насмеа, но истовремено и ги шокираше.

Не е познато како овие соседи ја почнале расправијата, но дефинитивно е брутално

Прво еден од нив го удри другиот со летва, па тој ја зема летвата и му возврати – а  потоа ситуацијата ескалираше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber