Фризура

1 февруари, 20190
usa

Неверојатни сцени од САД – ледениот поларен бран што ја зафати земјата почна да зема животи, но дека не е се така црно, ни покажуваат видеата со смешни ситуации кои им се случуваат на  Американците. Последно во низата е видеото на една девојка од Ајова која се осмели да излезе надвор со мокра коса.

Погледнете што и се случи:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber