Манекенка се поправи 30 килограми поради ужасна болест: Нејзиниот вереник тогаш направи нешто срамно

22 јануари, 20190
499177_emili-nikolson_ls

Џејми прво ја поддржувал, но кога се поправила 30 килограми поради стероидната терапија, тој направил нешто многу лошо.

Една млада девојка на која и е дијагностициран терминал рак на мозокот откри дека вереникот ја остави неколку дена пред свадба – поради тоа што се поправила 30 килограми.

Емили Николсон (24) од Њујорк откри дека нејзиниот поранешен вереник Џејми Смит ја запросил додека тие двајцата живееле во Перт.

Потоа, во 2016. година, дознала дека има рак на мозокот, а нејзините лекари ѝ дадоа една година живот.

Џејми прво ја поддржал, но кога се поправила 30 килограми поради терапијата со стероиди, тој ја оставил преку Фејсбук.

Тие се расправаа, а Џејми ја нарече ку*ка и рече дека повеќе нема да ја толерира. Таа му напиша:

– Те сакам и секогаш ќе те сакам. Сакаш ли да откажеме се?

– Го сакам тоа веќе подолго време – рече тој.

Емили изјави за “Sun” дека тој постојано излегувал со пријателите додека таа лежеше дома болна.

Несреќната девојка во меѓувреме се врати во Велика Британија поради лечење, а веќе ги надмина очекувањата на лекарите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber