Медицинската сестра се згрози: Мажот што дојде во итната помош пред неа направи нешто грозно!

5 март, 20190
sestra

Видеото го освои интернетот.

Реакцијата на медицинската сестра од Индија, го освои интернетот кога виде што направи човекот што дојде во итната помош. На видеото што кружи на интернет се гледа како еден човек има шише во раката додека медицинската сестра стои до него и се обидува да го најде почетокот на лепливата лента.

За тоа време, човекот држи шише со физиолошка течност која што ја испи во неколку голтки. По неколку секунди, медицинската сестра забележа што направи човекот, а нејзината реакција погледнете ја тука:

https://www.youtube.com/watch?v=ZIAN4xYgswc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber