Мислите дека возачите кај нас се нервозни? Погледнете го ова видео од Саудиска Арабија!

27 август, 20190
as

На социјалните мрежи се појави видео од луди возачи, кои скоро ќе се убиеја со своите автомобили.

Очигледно, имало несогласувања меѓу возачите, па влегода во своите автомобили и почнаа се удираат меѓусебно.

Минувачите кои се случи да бидат на местото на настанот во овој момент беа видно шокирани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber