Му го украде моторот, а само 40 секунди подоцна зажали: Овој крадец го извлече подебелиот крај

7 март, 20190
motor

Крадецот не знаел дека човекот во гаражата има два мотори …

Кога му го украл моторот, крадецот мислел дека брзо ќе избега, но не забележал дека човекот во гаража има два мотори. Само неколку секунди подоцна се случи ова …

Погледнете го видеото подолу:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber