Одлучи да ја бакне девојката пред камерите на дочекот, а потоа зажали

2 јануари, 20190
dd

Крајот на старата и почетокот на новата година, момчето од ова видео се обиде да го искористи за бакнеж пред камерите со девојката што му се допадна, но сега неговиот срам остана засекогаш забележан. Холандската телевизијска станица го сними неговиот обид да ја бакне девојката, а видеото сега се шири на социјални мрежи.

https://twitter.com/ThatRexGuy/status/1079878972622733312?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1079878972622733312&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F333339%2Fovom-liku-se-smeje-citav-svet-odlucio-da-poljubi-devojku-pred-kamerama-na-doceku-pa-gadno-zazalio-video

„Се надевам дека вас ви започна подобро 2019. година отколку на овој човек“, искоментира еден корисник на Facebook.

На многумина не им е јасно зошто ја отвори устата толку многу кога се обиде да ја бакне.

„Човеку, тоа е бакнеж, а не оброк“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber