Не знаеше што се случува позади него: Новинар известуваше од плажата, а гледачите беа запрепастени од позадината!

2 јануари, 20190
bb

Поради невообичаено топлото време, репортерот Дани Рамирез известуваше од плажата која беше полна со луѓе кои ги привлече убавото време …

Додека репортерот Дани Рамирез известуваше од плажата во Барселона, камерата фати еден човек додека се пресоблекува.

Во Шпанија, температурите во декември се рекордни и привлекуваат голем број на луѓе на плажите, објави Daily Mail.

Еден човек очигледно не забележал дека го снима камера, па тој стана и ги облече панталоните.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber