Oваа жена е новиот хит на интернет: Се обиде да го исчисти замрзнувачот, па се посрамоти!

24 јануари, 20190
friz

Неопходно е замрзнувачите повремено да се чистат од акумулираниот мраз, со цел подобро да работат!

Ова го знае секој кој го има овој уред во куќата, но исто така и каков проблем овие машини можат да претставуваат.

Особено ако не припаѓате меѓу оние кои имаат некој сантиметар вишок …

Да не должиме, погледнете го ова видео и ќе сфатите зошто жената од видеото стана светски хит!

.

Gepostet von Imam Lud Da Sam Papir am Dienstag, 25. September 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber