Овој мајстор е победник! Сите му се смејат поради глупавиот потег

16 мај, 20190
hhh

На секому му се случува да направи нешто без размислување и да излезе „глупав“ во некоја ситуација.

Меѓутоа, денес, во времето на интернетот, вашата глупост лесно може да заврши онлајн и да насмее милиони. Така, некој го снимил овој „гениј“, чиј непромислен потег стана вирален хит. Тој очигледно сакал нешто да избруси или завари, меѓутоа, со цел да си ја олесни работата – тој всушност ја отежна. Тој ја протна главата преку оградата, и наскоро сфати дека тоа е голема грешка.

https://twitter.com/KrastavacK/status/1128211945990103040?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1128211945990103040&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F387887%2Fovaj-majstor-je-pobednik-svi-mu-se-smeju-zbog-nevidjeno-glupog-poteza-video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber