Згодна русинка виси од 100ти спрат! Дали ова е најлудото видео за оваа година?

16 мај, 20190
русинка

 Денес на интернет можете да најдете разни фотографии и видеа, а не е мал бројот на оние кои им се „заледува крвта“ само за да направат некоја екстремна фотографија. Една таква неодамна беше споделена на Твитер:

https://twitter.com/lazareviclaza1/status/1128051348942065664?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1128051348942065664&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F387665%2Fzgodna-ruskinja-visi-sa-stotog-sprata-ali-vi-gledate-u-nesto-drugo-da-li-je-ovo-najludji-klip-ove-godine-video

Многумина беа запрепастени кога го видоа ова видео и воопшто не им беше јасно како вакво нешто може некому да биде забавно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber