Пијаните руси повторно го насмеаја интернетот

23 мај, 20190
rusi

Алкохолот навистина може да нѐ доведе до опасни ситуации.

„Чаша повеќе” честопати може да нѐ посрамоти, особено кога ќе се најде некој да снима тој момент.

Поради некоја причина, најчестите пијани снимки доаѓаат од Русија, па така и ова видео го насмевна целиот Twitter.

Двајца Руси на прошетка во природа, испиле малку повеќе, што резултираше со тоа да останат “заглавени” на патеката, без можност воопшто да стојат  на нозе. Ова, се разбира, заврши многу лошо за нив.

https://twitter.com/AwardsDarwin/status/1130911713967136768?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1130911713967136768&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F391155%2Fpijani-rusi-opet-ruse-internet-izasli-u-prirodu-popili-koju-vise-pa-zavrsili-kotrljajuci-se-video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber