Поради овие сандали едвај чекаме потопли денови

22 февруари, 20190
fff

Сигурно сте забележавте дека трендсетерките почнаа да носат сандали, иако зимата сè уште не е официјално завршена, а еден модел е особено популарен и очекуваме токму тој да ги означи пролетта и летото. Станува збор за сандали со тенки ременчиња во стилот на 90 – те. Такви сандали најдовме во понудата на луксузните брендови како што се The Row, Balenciaga, Saint Laurent, Proenza Schouler и одличните high-street верзии подготвени од Zara и Topshop. Во галеријата ви го претставуваме изборот од 15-те најдобри модели на сандали со тенки ременчиња од актуелната понуда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber