Пораката на соседите во зградата го воодушеви целиот регион: На соседите им остави прекрасен подарок!

12 април, 20190
pismo

Пораката од еден ходник во Бања Лука многумина ги воодушеви и покажа дека се уште има добри соседи.

– Драги соседи, ако некој има време да го однесе детето во Јазавац денес во 18 часот на претстава, ова се билетите – напишал некој.

Се чини дека лицето кое ги купило билетите морало да го прескокне шоуто во гратскиот театар Јазавац, но се сетил дека тоа може да бидат корисни за некои од соседите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber