Путин некогаш и сега: Овој детаљ на лицето на претседателот на Русија ги збуни многумина!

31 јануари, 20190
putin 3

Се појави неверојатна фотографија.

На социјалните мрежи се појави фотографија на Владимир Путин, која многумина ги шокираше.

Имено, на фотографијата можеме да го видиме претседателот во младоста и денес, но изненадува еден детаљ на неговото лице.

Тој на десната страна на лицето има бемка, која се чини дека со текот на годините го променила своето место! Всушност, сега се наоѓа блиску до окото, додека некогаш се наоѓаше многу пониско.

Многумина шпекулираат дека Путин поминал низ естетски корекции на лицето и инјектирал ботокс.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber