РАБОТНИКОТ НЕ ЗЕМАЛ ПЛАТА, ПА ОДЛУЧИЛ ДА ИМ ГО ПОКАЖЕ НА ШЕФОВИТЕ СВОЈОТ БЕС: Седнал во БАГЕР и направил ХАОС!

23 јануари, 20190
499525_bager_ls

На социјални мрежи тие велат дека човекот бил лут поради наводниот долг од околу 600 фунти, но ова не е потврдено.

Британската полиција трага по човек кој, со помош на багер, ја уништи рецепцијата на нов хотел во Ливерпул, еден ден пред да биде завршена зградата.

Снимката од влегувањето во хотелот со багер се појави на Интернет, и сеуште се шпекулира која е причината поради која што човекот дивеел со багерот околу половина час и уништувал се пред него.

На социјални мрежи тие велат дека човекот бил лут поради наводниот долг од околу 600 фунти, но ова не е потврдено.

Сепак, во видеото може да се забележи дека еден од набљудувачите зборува за тоа како ова се случува кога луѓето не добиваат плата, пишува Guardian.

Погледнете што направил со багерот:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber