Се обиде да помине со автомобилот низ малиот вир: Она што се случи ќе ве заледи!

12 април, 20190
kola

Кога возиме или одиме, едноставно вировите не привлекуваат да ги преминеме или прескокнеме. Ова во повеќето случаеви не претставува проблем, но откако ќе го погледнете ова видео неколку пати, ќе ве изненади како малиот вир го носи овој автомобил како од шега. Погледнете го видеото и споделете го со вашите пријатели:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber