Што точно снимаш?

6 февруари, 20190
voditelka

Сол се јави во емисијата Gente Opinando, а зад неа беа многу обожаватели кои нејзиниот пренос го снимаа со телефони.

Аргентинската телевизиска водителка за временска прогноза, Сол Перез (25) стана хит на социјалните мрежи, кога во емитувањето во живо таа му се спротистави на еден обожавател кој го снимаше нејзиниот задник.

Сол се јави во емисијата Gente Opinando, а зад неа имаше многу обожаватели  кои нејзиниот пренос го снимаа со мобилни телефони. Еден од нив, сепак, се истакна меѓу толпата бидејќи го снимаше нејзиниот задник. Ова го забележа водителот во студиото, кој ја предупреди Перез.

View this post on Instagram

Mardel y mi @companiadelsol 😍❤️

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) on

Таа храбро му пријде на човекот во публиката и го праша дали ја снима неа, а тој и  потврдил. „Јас не правам ништо, само го испраќам видеото на моите колеги од работа“, одговори тој, а на неговото лице можеше да се види дека му е многу непријатно поради настанатата ситуацијата.

Ова уште повеќе ја испровоцира атрактивната водителка, па одлучи да му одговори.

– Добро, но што точно вие снимате тука? Бев свртена со грб. Колегите во студиото мислат дека сте снимиле нешто што не смее да биде снимено. Ако тоа е вистина и ако навистина сте го снимиле мојот задник, тоа навистина не е во ред“, му кажа лутата Перез, а нејзината реакција стана вирален хит.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber