Стана хит на интернет: Видео од кинез кој пука со пиштол е нешто најсмешно што сте го виделе

3 април, 20190
kine

Ракувањето со оружје не е негова силна страна.

Еден кинески турист привлече големо внимание на интернет поради начинот на кој тој пука со пиштол во Америка. Освен што изгледа прилично смешно, бидејќи се обидува да ги ископира актерите од акционите филмови, некои беа исплашени бидејќи се гледа дека неговото ракување со оружје не е силна страна.

Погледнете во видеото како изгледаше тоа:https://www.youtube.com/watch?v=qbdt8-0uCgE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber