Вака изгледа жената на која докторите и забранија естетски операции

13 февруари, 20190
gadxsa

Синди Мур од Манчестер, поранешна ријалити учесничка, докторите веќе не сакаат да ја оперираат.
Синди е уште една девојка која претерала со естетската хирургија и опасно може да го наруши своето здравјето.
Досега, таа потрошила повеќе од 13 илјади долари за естетски операции за да изгледа како „кукла“. Почна со градите, па продолжи со усните, а потоа одлучи да отиде уште чекор понатаму за да го постигне посакуваниот изглед.
На патот и застанаа хирурзите кои одбиле да продолжат со понатамошни операции.
„Сакам се да биде подобро на мене. Големи гради, поголеми усни и потенок струк“, призна Синди.

Оваа ријалити ѕвезда е мајка на две деца, која не ја интересираат коментарите на родителите и пријателите, бидејќи, како што рече, таа отсекогаш била малку ексцентрична.

„Често можам да забележам како ме гледаат и ме осудуваат. Луѓето ми кажуваат дека сум „fake“, но тој изглед е токму она што го сакам “, објасни таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber