Видео кое го разнежни светот: Погледнете како овој човек спаси жедна верверичка

1 април, 20190
verve

Еден човек го воодушеви светот со својот гест!

Всушност, тој на жедната верверица, од неговото шише и дал да се напие  вода. Животинчето со своите шепи го придржуваше шишето, додека човекот се обидуваше што повеќе да ѝ го олесни процесот.

На интернет владее воодушевување поради споменатото видео, а за кратко време собра 5 илјади лајкови.

Погледнете како тоа изгледаше:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber