Три волци нападнаа мало куче: Се спаси од сигурна смрт во последен момент на маестрален начин!

1 април, 20190
volci

Се чинеше дека нема да преживее.

Оваа неверојатна снимка потекнува од Италија. Три млади волка нападнале куче и се чинеше дека кучето нема никакви шанси за да преживее.

Сепак, ова интелигентно куче најде генијален начин да излезе од оваа ситуација … Паметно е, нели?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber