За овој бездомник зборува целиот свет, но не поради тепачката: На сите им падна во око еден детаљ од неговото тело

1 април, 20190
Capture

Овој бездомник беше уапсен во вторникот и обвинет за напад со смртоносно оружје кое не е огнено.

Откако минатата година еден дилер стана предмет на озборување поради неверојатно широкиот врат, преку ноќ уште една слика од полициската станица стана вирална поради деталите на телото на осомничениот.

Филип Лестер, 61-годишен бездомник бил уапсен во вторникот и обвинет за напад со смртоносно оружје, се најде насред улична тепачка со палка, додека другиот човек се бранеше со метален стап.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber