Возачот целосно загуби контрола и се случи ужас!

8 февруари, 20190
бус

Видеото ја запрепасти Америка.

Надзорните камери во населбата Канзас Сити забележаа грозно видео на кое се превртува училишен автобус.

Автобусот се лизна поради мразот, а кога возачот ја загуби контролата, се преврте на кровот. Во тој момент, три ученици беа во автобусот, а ситесе со полесни повредени.

Истрагата за несреќата е во тек.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber