За она што го направи, заслужува медал за храброст!

24 мај, 20190
gg

Љубителите на екстремните спортови сакаат да ги поместуваат границите и да прават работи на кои повеќето луѓе не би се осмелиле.

Момчето од ова видео е веројатно еден од нив. За она што го направи, заслужува медал за храброст!

Тој, стоејќи на работ на една карпа која е на преголема височина, направи нешто многу вешто, но исто така и страшно. Ќе ви застане здивот додека го гледате ова!

https://twitter.com/AwardsDarwin/status/1130832120337829888?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1130832120337829888&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F391179%2Fovaj-mladic-je-stvarno-hrabar-kad-vidite-sta-je-uradio-na-litici-zaledicete-se-video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber