Застрашувачка глетка од ноќна забава: Девојката ја снимиле во ужасна состојба!

30 април, 20190
dg

На интернет кружи шокантно видео од една ноќна забава.

Некој ја снимал девојката која очигледно била под влијание на наркотици. Нејзиното лице и вилицата се тресат, најверојатно поради конзумирање на MDMA, што доведува до грчење на вилицата.

Не е познато од каде потекнува видеото, ниту пак дали на девојката и била укажана помош.

https://www.youtube.com/watch?v=A4jFXEptVrc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber