Жената ја отвараше вратата од својата куќа: Не ни претпостави што ќе излезе од темнината

13 февруари, 20190
баба

Полицијата сега е вклучена во истрагата.

Американската полиција трага по безобразниот крадец кој ја ограби 69-годишната жена од пред нејзиниот дом во Јужен Фултон.

Инцидентот се случи во понеделникот и се е забележано од безбедносната камера, поставена над влезната врата.

На видеото се гледа како крадецот се приближува до жртвата и ја повлекува на подот со ташната и вреќичките кои ги украде.

Жената веднаш отиде во автомобилот и почна да свири за да го привлече вниманието на своите соседи.

https://www.youtube.com/watch?v=Bk_NH70BmFY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber