Жените на свадбата се степаа поради бидермаерот!

22 февруари, 20190
tepacka

Сите на свадбата беа потполно шокирани и не можеа да поверуваат што се случи.

На социјалните мрежи, се појави видео од нечија свадба во Русија, на кое две деверуши за малку ќе се степаа за да го фатат бидермаерот!

Имено, на видеото е невестата која се подготвува да го фрли цвеќето зад неа, а тука се и нејзините две другарки кои буквално го уништија букетот. Сите на свадбата беа потполно шокирани и не можеа да поверуваат што се случува. Деверушата која го фати бидермаерот се бореше со сета сила за да другата девојка на свадбата не и го одземе.

https://www.facebook.com/eugen.pretzer.1/videos/1269549346535740/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber