Не и дозволувал на жена му 20 дена да влегува во подрумот: Она што подоцна го видела, ја оставило без зборови!

22 февруари, 20190
Capture

Целиот процес траел околу дваесет дена!

Додека сопругата и ќерката биле на одмор, еден човек одлучил да ги изненади.

Целиот процес го снимил со камера, а крајниот резултат е неверојатен.

За само 20 дена, Ендру, од магацин направил мала работилница за која мајката и ќерката можеле само да сонуваат.

Тие инаку прават ракотворби кои подоцна ги продаваат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber