Адел излезе во фустан кој го носела пред 4 години па уште еднаш докажа колку ослабела

28 јуни, 20200
adele

Адел неодамна ја покажа својата линија откако ослабе повеќе од 40 килограми, но таа не престанува да се фали со нејзиниот изглед.

Адел ја покажа својата неверојатна трансфомација, откако овој викенд облече фустан кој го носеше пред 4 години на фестивалот Glastonbury. 32 годишната пејачка ја погледнала снимката од нејзниот настап, па се пофали на инстаграм, а фустанот во кој настапи викендов и е неколку броеви прголем.

Играше во својата дневна соба а очигледно и добро се забавуваше. На тоа коментираше и нејзиниот нов дечко Скепта. Се пошегува дека конечно ја нашол  лозинката на најзиниот инстаграм пофил. Со тоа може да претпоставиме дека биле во заедничко душтво.

View this post on Instagram

5 ciders in 👌🏻

A post shared by Adele (@adele) on

Наводно оваа славна пејачка ги шокирала сите кога открила дека изгубила повеќе од 40 килограми. Благодарение на нејзината строга диета и режимот на исхрана, Адел денес е непрепознатлива, а и горда е на своето стегнато тело.

“Престана да пуши, внимаваше што пие, се откажа од слатките работи, и престана да јаде обработена храна, но и редовно тренираше”- изјави Петар Грацимо тренерот на Адел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris