Month: м.г

kate-middleton.jpg
Некои медиуми комплетно се посветија на кралското семејство. Секоја надела некој нов папарацо го продава своите фотографии, а очигледно најголем ‘мерак‘ имаат на убавата Кејт Мидлтон. На најновите фотографии таа е гола! Еден дански магазин објавил фотографии на кои се гледа како Кејт Мидлтон го соблекува костимот за капење на терасата од хотелот во кој […]

Ct2.jpg
Одлично лоциран во Мелбурн, Crown Towers  е еден од најдобрите хотели во Австралија, но и во светот. Овој хотел нуди беспрекорна услуга за гостите, и посветеност за сите детали и стандарди на највисоко ниво. Ако барате елеганција и луксуз, ова е местото за вас. Нуди возбуда и забава а истовремено е погоден и за бизнис […]

misica-01_ff.jpg
Поранешната Мис на Ајдахо, Џејми Хилтон (36) доживеала тешка несреќа за време на роболов – паднала и удрила со главата в карпа. По кратко време поминато во состојба на клиничка смрт, мозокот почнал да и отекува, така што лекарите морале да отстранат дел од черепот да не дојде до згмечување. Отстранетиот дел 42 дена поминал […]

frame_0002.jpg
Таа едноставно обожува да не шокира, а тоа не изостанало и овој пат! Ријана на отварањето на новиот клуб во сопственост на Џеј Зи се појавила во интересна комбинација. Всушност, 24- годишната пејачка облекла пижами. Се чини дека терминот ноќен живот Ријана го сфатила во буквална смисла на зборот, зарем не?! Не сме сигурни дали […]

gej-vencanje-beograd.jpg
Организаторите на Парадата на гордоста во Белград организирале перформанс на улицата Кнез Михајлова, во кој се венчале две девојки. Во стилот на “флешмоб”, акција популарна ширум светот, перформансот го привлекол и задржал вниманието на случајните минувачи. Се започнало кога на платото пред Српската академија на науките и уметностите одеднаш се појавиле два пара младоженци кои […]

644014_593_.jpg
На пат сте. Умирате од глад, но нема каде да застанете за да јадете или немате време за тоа. Сакате да грабнете еден добар и вкусен сендвич.? Си мечтаете за вкусно мевце  меѓу две лепчиња и едвај ве чека да го изедете? . Ајде, може и без лебчињата. Сега ви ја претставуваме ауспух бургер скарата […]

bmw.jpg
Наградата за автомобил на годината ќе биде врачена на почетокот на декември. Во меѓувреме, привремената листа на автомобили-оние кои се веќе во продажба или оние кои се очекуваат во наредните месеци- ќе бидат дел од кандидатите. Сите од нив се нови модели достапни најмалку во пет европски земји за време на гласањето, со минимум продажба […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris