Month: м.г

17.jpg
Фантастична локација за вашиот годишен одмор, Хрватска и нејзините убави острови се рај за туристи… Некои од хрватските острови се познати како рај за љубителите кои сакаат да уживаат во приватноста и романтичните вечери и прошетки на плажа, додека други се полни со атракции, погодности и совршени за семејства со деца. Во секој случај, доколку […]

16.jpg
Летото е идеален период за развивање на креативноста и практикување на небројни рецепти со зеленчукот кој е број еден по распространетост во ова време – тиквичките. Така од нив во комбинација со освежителните моќи на киселата павлака можете да добиете одличен, едноставен и брз рецепт кој е без капка маснотии. Рецептот не подразбира употреба на […]

15.jpg
Сораја на почетокот на јуни е депортирана од Србија во Црна Гора, а после својата матична земја наводно орпатувала во Америка, потоа во Италија и сега се наоѓа во Москва. Сега таа објавила фотографија во која покажува дека отишла да ја поддржи српската фудбалска репрезентација. Пред објавата на фотографијата Соравија изјавила: “Стигнав во Москва да […]

14-1.jpg
Во текот на годината тој бил на неколку операции, но обидите за реконструкција на левата страна од неговото лице не поминале успешно. Локланиот рибар од Бангалдеш кој пред 23 години го нападнал тигар, наскоро треба да оди на операција која би му го променила животот после 23 години криење на своето лице позади маска. Хашмот […]

13-2.jpg
“Никогаш немав слушнато нешто слично. Криците кои се слушаа ме потсетуваа на хорор филм. Траеше околу 20 минути” изјавиле соседите во полицискиот записник. Семејното куче на педовил му ги откинало пенисот и гениталиите кога тој влегол во спалната соба, го извадил пенисот и тргнал да ги силува сестрите, кои имале три и шест години. Рендал […]

12-4.jpg
Бремена жена од Австралија била на ултразвук и се замрзнала од фотографиите на своето идно дете. Имено, на ултразвукот било снимено лицето на детето од предната страна, кое изгледало како череп од мртов човек. Кога бремните жени одат на ултразвук за да си го видат своето бебе, најчесто се радосни и среќни од сликите од […]

11-4.jpg
На српскиот моден креатор Дарко Костиќ, обвинителството му одреди 30 дневен притвор за сексуално вознемирување на малолетник, пишуваат српските медиуми. Во полиција се јавиле уште неколку малолетни жртви на кои Костиќ им давал и кокаин. Српскиот моден креатор Дарко Костиќ е сослушан во обвинителството во Белград, каде се бранел со молчење, додека обвинителството го товари […]

10-7.jpg
Спотот на музичкиот тандем и еден од најмоќните и најбогати брачни музички и шоубизнис парови на планетарно ниво, Бијонсе и Џеј Зи, за песната „Apes**t“ е снимен во Лувр, а брачната двојка го сподели со фановите за време на нивната заедничка турнеја и по повод објавувањето на заедничкиот албум ексклузивно на Tidal. httpv://www.youtube.com/watch?v=kbMqWXnpXcA

9-13.jpg
Српската пејачка Милица Тодоровиќ и некогашна победничка во „Ѕвездите на Гранд“ за првпат си ја отвори душата пред јавноста кога е во прашање „Гранд“ продукција и нејзиниот директор. -Немав настапи, морав сама да ги барам. „Гранд“ никогаш не ми даде ниедно признание. Јас емисијата „Народот прашува“ ја добив по десет години кариера и тоа само […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris