Сите очи беа упатени кон неа: Набрзо по неа дојде ПОЛИЦИЈА, а на венчавката направи нешто многу лошо

29 ноември, 20180
Capture

За фотографкара Кетрин Ли (26) од Тексас денес зборува целиот свет, но не поради нејзиниот занает, туку поради скандалот што го предизвика на свадбата каде што беше ангажирана како фотограф.

Фотографката се појави да работи на закажаната свадба, но наместо да ги слика гостите и младенците, таа имаше секс со еден гостин, а потоа уринираше по дрвото и после сето тоа ѝ се закануваше на полицијата.

Всушност, според медиумите, Кетрин прво ја затекнале насред секс со еден гостин. Кога ја замолиле да го напушти објектот, Кетрин почнала да пцуе и да вика, така што едно лице од обезбедувањето ја информирало полицијата за сè што се случувало на венчавката.

View this post on Instagram

Happy Saturday Everybody! I have been a little silent this past week, lately due to the flood that happened in my home, but to catch everyone up, here are some photos from my Big Party Bash, as well as I cannot BELIEVE it nor THANK YOU all enough for voting for me for @maximmag , I am currently still in first place and I have started and finished in first place on the first round and the second round for Maxim, thanks to you all, I absolutely cannot believe it and also cannot thank you all enough for voting for me and helping my dreams come true and wanting to see me succeed, this year has by far been one of the worst years of my life LOL but being in the maxim competition as well as still promoting myself,shooting and putting myself out there and giving it my all! and be the best I can be and reach my goals in my dreams even though everything I have been through this year, I just say never give up no matter what you're going through- you never know where life can take you! Thank you to everyone who came to my party, also those who were there in spirit LOL also thank you to everyone who keeps voting for me to be the next Maxim Cover Girl, I've never wanted anything more in my entire life! I love y'all

A post shared by Maxine (@max_mcintyre) on

Сепак, тоа не ја спречило Кетрин да продолжи да вика. Револтирана, објавија медиумите, стоеше покрај дрвото и уринираше.

Забележавме дека мирисаше на алкохол, а во јакната најдовме лекови за смирување. Таа беше уапсена и притворена откако ги нападна полицајците и им се закануваше – велат полициските извори.

Кетрин не даде изјава за нејзиниот случај, но нејзината сестра, тврди дека во целата приказна всушност Кетрин е жртвата, на која наводно двајца мажи на свадбата и ставиле опојни средсва во пијалокот, а потоа ја силувале.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber