Згодниот Џовани е докторот поради кој и здравите жени чекаат на ред! Дали би влегле и вие во неговата ординација?

28 ноември, 20180
doctor

Овој секси доктор од Италија, многумина веќе го прогласија за најпосакуваниот доктор.

Џовани Анџиолини (37) стана вистински хит на Instagram, а неговите заводливи фотографии ги остави без здив жените од целиот свет.

Всушност, овој секси доктор од Италија многумина веќе го прогласија за најпосакуваниот доктор.

Тој завршил медицина, потоа специјализирал на ортопедија и трауматологија.Тој е висок 186 сантиметри и тежи 80 килограми, а со совршените стомачни мускули и заводливата насмевка веднаш освои многу обожавателки.

На Instagram го следат повеќе од 270.000 луѓе, а на профилот редовно објавува провокативни и разголени фотографии кои ги оставаат без здив женските обожавателки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber