Девојка стоеше и го слушаше уличниот музичар: А потоа не можеше да издржи повеќе…

8 јануари, 20190
123

Девојката слушајќи ја уличната музика изведуваше балетски движења.

Невообичаена сцена се случи на улиците во Италија, кога уличен музичар изведуваше една песна на виолина. Две девојки застанале за да ја слушаат мелодијата, едната го земала телефонот за да снима, а другата не можела да издржи и почнала да изведува балетски движења на среде улица.Таа беше во краток фустан, кој се лелееше додека ги изведуваше балетски движења.

Погледнете како изгледаше ова:

https://twitter.com/sOliver2018/status/1081729727868620801?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1081729727868620801&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F335157%2Fdevojka-je-stajala-i-slusala-ulicnog-sviraca-a-onda-vise-nije-mogla-da-izdrzi-i-povukla-je-haljinu-video

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber