Куче украде GO PRO од газдата, па настана општ хаос!

26 февруари, 20190
kuce

Ова видео го освои интернетот.

Секој кој има куче, знае колку радост можат кучињата да донесат, а сопствениците често ги изненадуваат со своите лудории.

Така интернетот го освои и го разнежни видеото од куче кое краде Go Pro камера од сопственикот.

Кучето ја зграби камерата со забите и почна да бега низ дворот. Резултатот е смешно и волшебно видео кое ќе ве натера да се насмевнете.

https://twitter.com/animalsrfriend/status/1096537156531748869?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1096537156531748869&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F354719%2Fstani-bre-kuco-jesi-li-normalan-pas-ukrao-go-pro-od-gazde-nastala-je-opsta-jurnjava-video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber